O nas

Gastian Holding założono w 2008 roku w Bielsku-Białej, koncentruje swoją działalność w handlu hurtowym i działa na terenie Polski, Słowacji i Republiki Czeskiej. W ostatnich miesiącach Gastian Holding konsekwentnie poszerza zakres swojej działalności dając Klientowi możliwość kompleksowego zaopatrywania się w pełny pakiet elementów hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki, filtrów przemysłowych, elektrotechniki, armatury gazowej oraz IT.

Z całkowicie polskim kapitałem zakładowym Gastian Holding aktywnie zaopatruje małe, średnie jak i korporacyjne przedsiębiorstwa oraz urzędy i instytucje państwowe. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą co sprawia, że potrafimy dopasować się do naszych Klientów zarówno pod względem cenowym, jakościowym oraz terminowym. Zapewniamy jedno źródło dostaw największych światowych marek w magazynie mamy jednocześnie ponad 500.000 tyś. różnych linii produktów.

Nasze doświadczenie oznacza z kolei, że jesteśmy w stanie zaoferować usługi dodatkowe, które pomogą inżynierom oraz kierownikom działów zakupów i operacyjnych realizować wyższe zwroty z inwestycji.
Oferujemy szereg rozwiązań stwarzających dodatkowe korzyści dla biznesu, które mają na celu poprawę wydajności produkcji, obniżenie wartości kapitału obrotowego i zredukowanie ogólnych kosztów zakupu komponentów.

Gastian Holding to wybór numer jeden - niezależnie od branży i potrzeb.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji!
  

"Wiele firm wybrało redukcję i być może to było dla nich właściwe. My wybieramy inną ścieżkę. Wierzymy, że dając klientom świetne produkty będą oni nadal otwierać swoje portfele..."
- Steve Jobs